Jadłospis będzie umieszczany w zakładce Informacje- Obiady

Do pobrania umowy żywieniowe oraz regulamin stołówki.

Obiady w roku szkolnym 2020/2021 rozpoczynają się

- oddział przedszkolny „0”       02.09.2020 r.

- klasy od 1 do 8                        07.09.2020 r.

KOSZT OBIADU WYNOSI  4.50 zł/ dzień

Aby spożywać obiady należy dostarczyć dokładnie uzupełnioną umowę obiadową do intendenta.

UWAGA!

Nr  konta żywieniowego z zeszłego roku szkolnego jest NIEAKTUALNY.

Po podpisaniu i wprowadzeniu umowy do systemu przez intendenta, otrzymają Państwo indywidualny nr konta bankowego, który jest przypisany do Państwa dziecka.

Nieobecność dziecka na obiedzie należy zgłaszać do godz. 8.00  mailowo na adres kuchniasp52@wp.pl lub telefonicznie 58 341 63 10 wew. 33

Bez w/w zgłoszenia nie można dokonać odpisu za obiad, a co za tym idzie w takim przypadku należy uregulować wpłatę za ten obiad!

Proszę też pamiętać, że w sytuacji, kiedy dziecko przestaje korzystać ze stołówki szkolnej, KONIECZNE JEST ROZWIĄZANIE UMOWY OBIADOWEJ !!!  W tych dwóch przypadkach w przeciwnym razie system będzie naliczał odsetki karne.

Rodzic/opiekun prawny  zapisuje dziecko na formularzu umowy zamieszczonym na stronie internetowej szkoły lub pobranym w szkole. Konieczne jest uzupełnienie umowy obiadowej o WSZYSTKIE dane. Wypełnione czytelnie ( pismem drukowanym ) umowy składać u intendenta.