Nasza szkoła bierze udział w akcji "Szkoły pełne talentów" Lidl
Pomóżcie nam zbierać Talenciaki!
W ramach kampanii społecznej „Szkoły pełne talentów” od 5 września do 13 listopada 2022 r. robiąc zakupy w Lidlu za co najmniej 50 zł (w tym chociaż jeden owoc lub warzywo – lub za zakup produktów premiowych) otrzymają Państwo Talenciaki, czyli kupony z kodem QR.
Zebrane Talenciaki można przekazać szkole wrzucając do specjalnie oznakowanego pudełka - przy wejściu do szkoły lub w sali 26 - wolontariusze przypisują je samodzielnie.
Można też wejść na stronę internetową: szkoly.lidl.pl, odszukać naszą szkołę zeskanować kod QR znajdujący się na kuponie lub przepisać kod alfanumeryczny.
Szkoła zebrane Talenciaki wymieni na nagrody z katalogu Lidl: zestawy do eksperymentów, zestawy instrumentów muzycznych, tablice tematyczne, sprzęt sportowy.