Ogłoszenie

Termin nadsyłania prac na V Wojewódzki Konkurs Plastyczny „My znad Bałtyku” zostaje wydłużony do 30.04.2021 r. Wyniki konkursu zostaną przesłane do szkół 10.05.2021 r. i umieszczone na stronie SP 52.

Regulamin V Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego dla świetlic

“ My znad Bałtyku”

1. Organizator:

Szkoła Podstawowa nr 52 im. Tadeusza Kościuszki, ul. Kościuszki 111, 80-427 Gdańsk (świetlica szkolna), tel. 58 341 63 10.

1. Adresaci:

dzieci z oddziałów przedszkolnych „0” oraz uczniowie klas I-III szkół podstawowych uczęszczający do świetlicy szkolnej.

III. Cele konkursu:

- rozbudzanie zainteresowania naszym regionem nadmorskim;

- rozwijanie twórczej aktywności uczniów;

- rozwijanie zdolności manualnych.

1. Regulamin konkursu:
  2. Każda ze świetlic może zgłosić do konkursu maksymalnie 10 wybranych prac wykonanych indywidualnie, samodzielnie.
  3. Prace będą oceniane w dwóch grupach wiekowych:

I grupa - klasy 0-I

II grupa - klasy II-III

1. Formy prac plastycznych: malarstwo, rysunek, pastele, techniki mieszane (z wyłączeniem plasteliny i materiałów sypkich).
  2. Format: A4, A3.
  3. Do prac należy dołączyć dane autora: imię i nazwisko, klasę, adres szkoły, imię i nazwisko nauczyciela, pod kierunkiem którego została wykonana praca oraz nr kontaktowy do szkoły.
  4. Wszystkie prace przechodzą na własność organizatora.
  5. Udział w konkursie jest równoznaczny z zapoznaniem się z klauzulą informacyjną dot. przetwarzania danych osobowych w ramach niniejszego konkursu (załącznik nr 1).
  6. Ocena prac:
  7. Organizator powoła jury konkursu, które oceni prace spełniające powyższe warunki.
  8. Nagrody i wyróżnienia przyznawane będą odrębnie dla każdej grupy wiekowej.
  9. Termin i miejsce konkursu:
  10. Prace z dopiskiem „My znad Bałtyku” należy przesłać lub dostarczyć na adres organizatora do 02.04.2021 r.
  11. Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na stronie szkoły – sp52.edu.gdansk.pl w terminie do 09.04.2021 r., a laureaci zostaną dodatkowo powiadomieni przez koordynatorów telefonicznie.
  12. W związku z pandemią koronawirusa nie będzie uroczystości wręczenia nagród laureatom konkursu. Wystawa pokonkursowa odbędzie się w szkole 16.04.2021 r.
  13. Dyplomy i nagrody będzie można odebrać w szkole do 30.04.2021 r.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów :

341 63 10 w. 32  oraz  691 939 933 – Małgorzata Kułakowska

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie😊

ZAŁĄCZNIK nr 1

Zapoznałem/łam się z Regulaminem konkursu oraz klauzulą informacyjną dot. przetwarzania danych osobowych w ramach V Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „My znad Bałtyku”, realizowanego przez Szkołę Podstawową nr 52 w Gdańsku.

….................................................................

czytelny  podpis rodzica / opiekuna prawnego uczestnika konkursu

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w ramach
V Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego “My znad Bałtyku”

Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie na zasadach przewidzianych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO).

1. Administratorem danych osobowych w ramach V Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „My znad Bałtyku” jest Szkoła Podstawowa nr 52 w Gdańsku, ul. Kościuszki 111, 80-427 Gdańsk.
  2. Przedstawicielem Administratora danych osobowych jest Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 52 w Gdańsku,
    Ewa Wasilewska, kontakt: e.wasilewska@sp52.edu.gdansk.pl
  3. Inspektorem ochrony danych powołanym przez Administratora jest p. Eliza Łuczkiewicz, kontakt: iodsp52@wp.pl
  4. Dane osobowe uczestników i zwycięzcy będą przetwarzane w celu organizacji i przeprowadzenia V Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „My znad Bałtyku” – podstawa prawna jest tutaj art. 6 ust. 1 lit. b) oraz e) RODO.
  5. Dane uczestników konkursu będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji w/w określonych celów.
  6. Odbiorcą danych osobowych mogą być podmioty uprawnione do tego na mocy przepisów prawa.
  7. Uczestnikom konkursu (ich opiekunom prawnym) przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz
    z zastrzeżeniem przepisów prawa, przysługuje prawo do: sprostowania danych, usunięcia, ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu.
  8. Uczestnikom konkursu (ich opiekunom prawnym) przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  9. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, ale jest niezbędne do udziału w konkursie.
  10. Organizator oświadcza, iż dane uczestników konkursu nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu.