Wyróżnienie w międzynarodowym konkursie „ŚW. IGNACY LOYOLA OCZAMI DZIECI I MŁODZIEŻY” dla ALICJI ROT, SP 52 GDAŃSK pod kierunkiem s. Bernardy Kaczor.
Na konkurs „Św. Ignacy Loyola Oczami Dzieci i Młodzieży” wpłynęły 384 prace. W konkursie wzięło udział ponad 100 szkół, przedszkoli i placówek kulturalno-oświatowych. Opiekę nad uczniami podjęło ponad 100 nauczycieli.
Oprócz prac z Polski, wpłynęły prace z 18 krajów: Boliwia, Chorwacja, Czechy, Etiopia, Filipiny, Francja, Indie, Irlandia, Kazachstan, Kirgistan, Litwa, Myanmar, Niemcy, Norwegia, Rwanda, Ukraina, Węgry, Włochy.
Organizatorzy to: Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie wraz z Wydziałem Wychowania Katolickiego Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej, Parafią Rzymskokatolicką pw. Św. Mikołaja Biskupa w Wolinie, Prowincją Wielkopolsko-Mazowiecką Towarzystwa Jezusowego w Polsce, Biblioteką Publiczną Gminy Wolin i Gminą Wolin.
Serdecznie gratulujemy naszej Alicji!