W Światowym Dniu Kota mówimy o znaczeniu pupili w życiu człowieka. Warto jednak pamiętać też o zwierzakach wolno żyjących lub bezdomnych. Swoje święto obchodzą nie tylko koty rasowe, ale i łaciate, czarne i białe, zwykłe dachowce. Wszystkie potrzebują tyle samo miłości i opieki. Aby o tym przypomnieć, przygotowałyśmy dla dzieci koci konkurs plastyczny. Powstały piękne dzieła, które można było podziwiać w galerii świetlicowej. A oto nagrodzeni artyści:
Laureaci:Amelia Kazimierska. Kinga Szyca, Pola Zbytniewska, Marianna Pilecka, Natalia Langowska , Julia Bakun. Nina Stawicka, Grzegorz Szulc
Wyróżnieni:Zuzanna Wojciechowska,Hanna Jabłonowska. Iga Laska, Zuzanna Gierczak, Gabriel Fiore, Kseniya Saveleva.
Gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w następnym konkursie plastycznym- tym razem o WIOŚNIE.