ROWEROWY MAJ W NASZEJ SZKOLE

Zapraszamy uczniów do udziału w VII edycji kampanii Rowerowy Maj, która poprzez zabawę, połączoną z elementami rywalizacji, popularyzuje rower jako środek transportu do szkoły, uczy dobrych i zdrowych nawyków, które utrzymują się również po zakończeniu kampanii.

Zasady kampanii są bardzo proste: każdy przedszkolak, uczeń, który w maju ( 6 - 24 maja) dotrze na lekcje w sposób aktywny, otrzyma naklejkę do rowerowego dzienniczka i naklejkę na wspólny plakat klasowy. Im więcej naklejek otrzymasz, tym większą masz szansę na nagrodę dla siebie i swojej klasy!

Natomiast w przypadku, gdy placówka funkcjonuje w trybie zdalnego nauczania, za podróże punktowane w rywalizacji uznaje się przejazdy do dowolnego celu każdego dnia (rowerem, hulajnogą, na rolkach, wrotkach), które trwają minimum 30 min. Naklejki dzieci otrzymają po powrocie na nauczanie stacjonarne lub hybrydowe.

Zachęcamy wszystkich uczniów do aktywnego udziału w zabawie.

Aby wziąć udział w Kampanii Rowerowy Maj proszę pobrać zgodę na udział ( druk w załączniku) wypełnić i przesłać jak najszybciej do wychowawcy klasy. Uczniowie klas 0 -3 którzy od 26.04.2021r. mają nauczanie hybrydowe mogą dostarczyć wypełnioną zgodę bezpośrednio do nauczyciela.

koordynatorzy Olga Musielak, Katarzyna Sarna