W piątek 24 czerwca 2022 r. pożegnaliśmy naszych absolwentów. Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem Hymnu Narodowego, przekazaniem sztandaru siódmoklasistom i ślubowaniem przedstawicieli klas ósmych na sztandar szkoły. Następnie uczniowie uzyskujący przez 5 lat najlepsze wyniki nauczania i zachowania otrzymali Srebrne Tarcze. Wielu ósmoklasistów zasłużyło również na świadectwo ukończenia szkoły podstawowej z wyróżnieniem. Jednorazowe stypendium Dyrektora Szkoły za wyniki w nauce oraz zachowanie otrzymała Martyna Lalkowska z klasy 8b. Do odebrania podziękowań za pracę społeczną na rzecz szkoły oraz listy gratulacyjne zostali zaproszeni rodzice ósmoklasistów. Opiekunki Samorządu Uczniowskego podziękowały Radzie SU za całoroczną pracę. Klasa 8a zaskoczyła wszystkich swoją niespodzianką. Dyrekcja oraz nauczyciele otrzymali spersonalizowane cenzurki z "paskiem" za doprowadzenie klasy do końcowego etapu szkoły podstawowej. Nauczyciele porównując swoje cenzurki podziwiali poczucie humoru i zmysł obserwacji uczniów. Uświetnieniem uroczystości był występ oddziałów przedszkolnych tańczących poloneza. Na zakończenie przedstawicielka Rady Rodziców oraz pani dyrektor życzyły ósmoklasistom spełnienia marzeń, dostania się do wyśnionych szkół i wspaniałych wakacji.

Zapraszamy do odwiedzania nas!