Narodowe Święto Niepodległości było dla dzieci ze świetlicy ważnym wydarzeniem. Na zajęciach rozmawialiśmy o symbolach narodowych i wielkich Polakach, śpiewaliśmy hymn. Przygotowaliśmy tematyczne gazetki, a dzieci wykonały kotyliony i godło Polski. Wraz z panią Marleną Paczoską czytaliśmy legendy związane z historią naszego kraju, a także poznawaliśmy ciekawostki o polskich miastach i zabytkach. 16 i 17 listopada chętne dzieci z klas 1-3 wzięły udział w konkursie wiedzy „Co wiem o Polsce?”, w którym wyróżniliśmy siedmioro dzieci: Michalinę Adamiak (1a), Myroslavę Chemerys (1a), Małgorzatę Drwięgę (1a), Igę Laskę (3a), Wiktorię Lewańczyk (2b), Julię Rybicką (3b) oraz Helenę Ziołkowską (2a). Gratulujemy!