Egzaminy za nami, oceny wystawione. Czas na relaks!

Przygotowania do balu ósmoklasistów rozpoczęły się w czwartek, kiedy to uczniowie wraz z rodzicami dekorowali salę gimnastyczną. W piątek, 10 czerwca 2022r. o godz. 17, bal rozpoczął się tradycyjnym polonezem. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor, obecni i byli wychowawcy klas 8a, 8b, 8c oraz Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego. Wszyscy wspominali początki nauki w szkole i życzyli wspaniałej zabawy. Po regeneracji sił w jadalni nadszedł czas na wspólne tańce. Atrakcją wieczoru był występ Julii i Janka z kl.8c, którzy wraz z partnerem i partnerką z GTKS Fala dali pokaz tańca towarzyskiego oraz Herman z kl. 8b śpiewający swoje utwory. Tort z fontanną ognia zapewnił uzupełnienie spalonych w czasie tańców kalorii. Po zabawie nadeszła proza życia-sprzątanie do późnej nocy. Dziękujemy Radzie Rodziców za dofinansowanie imprezy.