Wakacje to dla dzieci czas beztroskiej zabawy, wycieczek i różnego rodzaju aktywności. Każdy z nas ma swój pomysł i sposób na spędzenie wolnego czasu. Aby był to również czas bezpieczny należy przestrzegać pewnych zasad i dlatego dzieci ze świetlicy z klas I- II przygotowały przedstawienie pt.: „Rady na wakacje”, na które zaprosiliśmy koleżanki i kolegów z oddziałów „0” i klas I- III oraz p. Dyrektor Ewę Wasilewską i p. Wicedyrektor Joannę Obszańską.

Orszak z Latem na czele przypomniał nam o czym trzeba pamiętać podczas pobytu na plaży, w górach, w lesie, na wsi, na rowerze, a po przedstawieniu porozmawialiśmy z dziećmi o zasadach bezpieczeństwa i przypomnieliśmy sobie numery alarmowe. Przedstawienie uświetniły tematyczne piosenki, które dzieci wykonały przy akompaniamencie p. Katarzyny Kierejszy.

Życzymy udanych wakacji!

Nauczyciele świetlicy