22.06.2023r. na apelu porządkowym w szkole dzieci ze świetlicy wystąpiły w przedstawieniu ,,Wyruszamy na wakacje”. Podróż zaczęliśmy od Gdańska, do którego wszystkich zapraszamy, bo jest tu wiele atrakcji. Potem kapitan Dima zabrał nas na morską wyprawę po Morzu Bałtyckim, podczas której zobaczyliśmy fokę, mewę śmieszkę, latarnię morską i porty. Podczas przedstawienia śpiewaliśmy piosenki o naszym pięknym mieście i o morzu, a marynarska drużyna pierwszaków zatańczyła "Taniec marynarzy". Po przedstawieniu odbyła się pogadanka nt. bezpieczeństwa podczas wakacyjnego wypoczynku.

Życzymy wszystkim udanych, pełnych przygód i wrażeń, ale jednocześnie bezpiecznych wakacji!

Nauczyciele świetlicy