W poniedziałek, 15.02.2021 r., w świetlicy, odbył się Konkurs Pięknego Czytania dla dzieci z klas II – III. Celem konkursu było propagowanie idei pięknego i głośnego czytania, a także uczenie rywalizacji w miłej atmosferze. W konkurse wzięło udział 13 dzieci, które zaprezentowały teksty ze swoich podręczników:

• Mira Lobe „Babcia Andiego” (kl. II),
  • Maria Ewa Letki „Ślady na śniegu” (kl. III).

Jury w składzie: dyrektor szkoły p. Ewa Wasilewska , wicedyrektor p. Joanna Obszańska , bibliotekarz p. Marlena Paczoska oraz nauczyciele świetlicy, oceniając wzięło pod uwagę poprawność i płynność czytania , tempo oraz interpretację czytanego tekstu.

Nagrodziliśmy i wyróżniliśmy wszystkich uczestników, ponieważ  dzieci dobrze się przygotowały i pięknie zaprezentowały. Wszystkim dzieciom dziękujemy za zaangażowanie. Zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku.

Małgorzata Kułakowska

Katarzyna Maszlanka