23 lutego 2024r. w piątek w godz. 16.00-19.00 odbył się Dzień Otwarty Szkoły. Rodzice oraz ich dzieci mogli zapoznać się z ofertą szkoły. Nasi goście poznali tajniki druku w 3D a dzieci otrzymały gadzety wychodzące z drukarki. Odwiedzający sprawdzali swoje umiejętności komputerowe, poznali zasoby biblioteki szkolnej, obejrzeli przedstawienie przygotowane przez świetlicę, poznali ćwiczenia stosowane w terapii pedagogicznej, zabawy świetlicowe. Dzieci odwiedzające świetlicę mogły wykonać cudaki z rolki takie jak: baranek, zająć, kogut, kartki Wielkanocne oraz zagrać w wybraną grę interaktywną Funfloor. Mogli obejrzeć doświadczenia z fasolkami wykonane i udokumentowane przez uczniów klasy pierwszej, obejrzeć gry planszowe wykonane przez uczniów klas drugich. Dla gości przygotowane były stoliki tematyczne w klasach 0-III z grami i ćwiczeniami stosowanymi na lekcjach. Pracownia językowa przygotowała ćwiczenia i piosenki w języku niemieckim i angielskim, które u nas są od I klasy. Na korytarzach można było podziwiać prace wykonane na lekcjach plastyki. Jak zwykle największą popularnością cieszył się kulkowy basen. Była możliwość rozmowy z Dyrektorem Szkoły, pedagogiem i nauczycielami. Miło nam było gościć absolwentów szkoły, którzy pozytywnie wypowiadali się na temat zmian w szkole- remont szkoły, tablice interaktywne, podłoga interaktywna, nowe komputery i wiele innych.

Zapraszamy do naszej szkoły!

Dokumenty do pobrania w sprawie rekrutacji znajdują się w zakładce Rekrutacja na naszej stronie internetowej.