„A płatki śniegu lecą z nieba…” – śpiewały i tańczyły dzieci z klas trzecich podczas przedstawienia pt. „Zimowe zabawy” na apelu klas 0- 3  01.02. 2019 r. To Pani Zima zawitała do nas, a wraz z nią – radość dzieci z zabaw na śniegu i lodzie. Jednak , by zabawy były bezpieczne, nie można zapominać o pewnych zasadach . To właśnie o nich , w pięknej scenerii, przypomnieli dzieciom i Pani Zima i uczniowie klas trzecich, a młodzi widzowie dobrze je zapamiętali.

Przedstawienie przygotowali nauczyciele świetlicy i p. Katarzyna Kierejsza.

Po przedstawieniu p. Małgorzata Ucal nagrodziła dwoje dzieci ( II miejsce Kajetan Jakusz, III miejsce Marek Wyrowiński) w Konkursie plastycznym na plakat ortograficzny w kategorii klas III-IV. Następnie wicedyrektor p. Ewa Lis, koordynator szkolnego programu „Stop agresji”, podsumowała akcję „Najmilszych uczniów” w szkole. Dyrektor szkoły p. Ewa Wasilewska nagrodziła ich drobnymi upominkami oraz  podziękowała nauczycielom i dzieciom za przygotowanie apelu.

Życzymy wszystkim dzieciom wspaniałych i bezpiecznych ferii!