V Wojewódzki Konkurs Plastyczny dla Świetlic

„My znad Bałtyku”

17 maja  2021 r. w naszej szkole, w morskiej scenerii, odbyła się uroczystość wręczenia nagród w V Wojewódzkim Konkursie Plastycznym dla Świetlic „My znad Bałtyku” połączona  z wernisażem prac konkursowych.

W uroczystości wzięli udział laureaci i uczestnicy konkursu wraz z nauczycielami oraz dyrekcja naszej szkoły.

Współorganizator konkursu - pani Małgorzata Kułakowska - powitała wszystkich obecnych i  nawiązała do tematu konkursu, a następnie pani dyr. Ewa Wasilewska i pani dyr. Joanna Obszańska  wręczyły nagrody laureatom konkursu z naszej szkoły. Laureaci z innych szkół (w związku z pandemią) odbiorą nagrody w późniejszym terminie.

Część oficjalną wernisażu uwieńczył śpiew szanty „Hej, me Bałtyckie Morze” w wykonaniu uczniów klasy 2a, przy akompaniamencie wychowawczyni - pani Olgi Musielak.

Pani Dyrektor złożyła wszystkim podziękowania i zaprosiła do obejrzenia wystawy. Podziwianie prac, rozmowy i słodki poczęstunek - wszystko to  było dla uczestników  miłym wydarzeniem.

Organizatorzy konkursu dziękują Radzie Rodziców za środki na zakup części nagród i słodyczy.

Ewa Lis

Małgorzata Ucal