W dniu 6 X 2023 r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego 2023-2024.

Do wyborów stanęło 6 kandydatów/kandydatek z klas 5-8.
Wszyscy kandydaci zaprezentowali wcześniej swoje propozycje i obietnice na plakatach wyborczych, na których można było się z nimi i sylwetką startujących zapoznać.
Ale to nie wszystko, bo w Dniu Kropki na forum szkoły, wszyscy kandydaci mogli przemówić przez mikrofon i osobiście się zaprezentować.
Kiedy nadszedł dzień 6 X wówczas uczniowie i uczennice z klas 4-8 mogli dokonać wyboru i postawić X przy wybranym  nazwisku.
Komisja wyborcza, reprezentowana przez uczniów kl. 8a, cały dzień pilnie pracowała, aby wybory przebiegły bez zakłóceń.
Po zakończeniu głosowania, skrzętnie policzono każdy oddany głos i został spisany protokół.
Wyniki ogłoszono w formie papierowej i wywieszono na każdym piętrze.
Najwięcej głosów uzyskała uczennica klasy 8a Pola Hockuba, która zostaje przewodniczącą SU 2023-2024.
Serdecznie Gratulujemy!
Pozostali kandydaci również obejmują stanowiska w SU.
Również serdecznie gratulujemy!
Życzymy powodzenia w pracy na rzecz szkoły i spełniania obietnic możliwych do wykonania.
opiekunki SU
mgr M.Iwanowska