Dziękujemy wszystkim Wyborcom za udział w głosowaniu na naszych Kandydatów. Komisja wyborcza policzyła każdy głos sumiennie i sprawdziła dokładnie liczbę oddanych głosów.
Komisja Wyborcza w składzie:
Natalia Reutska, Maja Klamann, Magdalena Piętka,
Małgorzata Kwaśniewska, Wiktoria Gawdzińska.
Wnioski komisji:
1. Uprawnionych do głosowania było 242 uczniów z klas 4-8 (*ujęto w tym 5 kandydatów, którzy nie głosowali! – czyli uprawnionych 237)
2. Głosów ważnych oddano 206.
3. Głosów nieważnych oddano 1.
4. 21 wyborców nie oddało głosu z powodu nieobecności, a 5 z własnej decyzji.
5. Ponad połowa wyborców nie miała legitymacji bądź innego dowodu tożsamości, mimo to wyjątkowo pozwolono na głosowanie. Prosimy, aby w przyszłym roku dostosować się do regulaminu głosowania.
Kandydaci otrzymali następującą liczbę głosów:
1. Zlata Szatogo 100
2. Dariusz Niksa 30
3. Paulina Gryczan 29
4. Klaudia Budzińska 28
5. Zuzanna Barczewska 19
Życzę bardzo dobrej współpracy, dużego zaangażowania w sprawy szkolne i podejmowania działań w spełnianiu obietnic wyborczych!
Opiekun SU mgr Magdalena Iwanowska

RADA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2018/2019
W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 52 IM. T. KOŚCIUSZKI
Przewodnicząca: ZLATA SZATOGO 8A
Zastępca 1: DARIUSZ NIKSA 7A
Zastępca 2: PAULINA GRYCZAN 8B
Przedstawiciele: KLAUDIA BUDZIŃSKA 5B
ZUZANNA BARCZEWSKA 7B
„Z dziećmi powinno się przebywać razem, ale jednocześnie pozostawiać im swobodę; przychodzić z pomocą, ale pozwalać na samodzielne decyzje; łączyć w sobie stanowczość z wyrozumiałością; być sobą i umieć rezygnować z siebie." Pino Pellegrino
Przedstawicielom Samorządu Uczniowskiego SP52 w Gdańsku życzymy samych sukcesów w pracy na rzecz naszej placówki.
Dyrekcja i nauczyciele wraz z opiekunem SU