W poniedziałek 17.04.2023r. w pięknej morskiej scenerii odbyła się w świetlicy SP nr 52 uroczystość wręczenia nagród w VII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym dla świetlic ,,My znad Bałtyku”.

Dyrektor szkoły, p. Ewa Wasilewska powitała gości a następnie nauczyciel świetlicy przedstawił protokół konkursu i zaprosił na przedstawienie pt. ,,Co słychać w Bałtyku?”. Ponoć ryby głosu nie mają, jednak w naszym przedstawieniu prowadziły ciekawe rozmowy i śpiewały piosenki. Był też król morza Neptun. Po przedstawieniu przyszedł czas na wręczenie laureatom dyplomów i nagród. Wręczała je wicedyrektor naszej szkoły p. Joanna Obszańska. Były jeszcze podziękowania dla nauczycieli, które wręczyły p. Joanna Obszańska i p. Ewa Lis. Uroczystość zakończył słodki poczęstunek.

Nauczyciele świetlicy