17 kwietnia 2024r. odbyło się w naszej szkole uroczyste rozdanie nagród w VIII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym dla Świetlic „My znad Bałtyku”.

P. Dyrektor Ewa Wasilewska powitała przybyłych gości. W imieniu komisji konkursowej głos zabrała p. Ewa Lis, która podała skład jury, poinformowała o ilości uczestników, liczbie nadesłanych prac, jak również o kryteriach oceniania. Komisja nagrodziła i wyróżniła łącznie 30 prac.

Uczniowie klas IIIa i IIIb zaprezentowali krótki program pt. „Zapraszamy do Gdańska”, przedstawiając uroki naszego miasta i morza w tekście mówionym i piosenkach. Aż w końcu nadeszła najważniejsza chwila – rozdanie nagród i wyróżnień oraz dyplomów laureatom. Nauczyciele, którzy przygotowywali dzieci do konkursu otrzymali podziękowania od organizatorów.

Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem, rozmowami i oglądaniem wystawy prac.

Koordynatorzy konkursu

Ewa Lis