Jak co roku również i w tym zaprosiliśmy dzieci z klas II - III do udziału w Konkursie Pięknego Czytania, który odbył się w świetlicy w piątek 7 lutego. Celem konkursu było propagowanie idei pięknego i głośnego czytania, a także uczenie rywalizacji w miłej atmosferze. W konkurse wzięło udział 21 dzieci, które zaprezentowały teksty ze swoich podręczników:

• "W pogoni za modą" Rafała Witka (kl.II)

• "Stanie na głowie" Małgorzaty Węgrzeckiej (kla. III)

Jury, Panie Marlena Paczoska i Martyna Dunajska oraz nauczyciele świetlicy, oceniając wzięło pod uwagę poprawność czytania, tempo oraz interpretację czytanego tekstu.

Nagrodziliśmy i wyróżniliśmy 13 dzieci. Wszystkim dzieciom dziękujemy za zaangażowanie i piękną prezentację.                                                                                     Nauczyciele świetlicy

Wyniki konkursu:

klasy II