Jesteśmy na półmetku Kampanii Rowerowy Maj. Cieszy nas, że nasi uczniowie są aktywni „rowerowo”. Najmłodsi prowadzą, mają najwyższą frekwencję „rowerową" klasy.

BRAWO „zeróweczki” 0a i 0b !

Mimo zdalnego nauczania klasy IV – VIII również włączyły się w akcję. Pracownicy szkoły bawią się razem z nami.

Liczymy na Waszą aktywność. Przypominamy - Kampania Rowerowy Maj 2021 trwa do poniedziałku 24 maja, na aktywnych czekają nagrody. Zapraszamy do udziału w konkursie " Kolorowy pojazd" - szczegóły konkursu w regulaminie.

REGULAMIN KONKURSU 2021

,,KOLOROWY POJAZD”

1. Konkurs odbędzie się w trzech terminach:

klasy IV i VII w dniu 19 maja

klasy V i VI w dniu 21 maja

klasy 0, I, II, III w dniu 24 maja.

2. Udział biorą uczestnicy ,,Rowerowego Maja”, którzy tego dnia do szkoły przyjadą rowerem lub hulajnogą.

3. Oceniane będą tylko rowery i hulajnogi przypięte przed budynkiem szkoły.

4. Punktowana będzie oryginalność pomysłu oraz staranność wykonania.

5. Komisja konkursowa w składzie: Olga Musielak, Katarzyna Sarna oraz Przedstawiciel Samorządu Szkolnego– wytypuje zwycięzców na podstawie zdjęć wykonanych w tych dniach przez komisję konkursową.

6. Ogłoszenie wyników w czerwcu.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU !