Zbliża się koniec roku szkolnego, wkrótce zaczną się wakacje i rozjedziemy się w różne zakątki Polski. Z tej okazji, w dniach 13-14 czerwca zaprosiliśmy do świetlicy dzieci z klas 0-III wraz z wychowawcami, by pokazać im przedstawienie pt. ,,Jedziemy nad morze. Z Księżycem do Gdańska” i porozmawiać o zasadach bezpieczeństwa przydatnych podczas wakacji. Na przedstawienie zaprosiliśmy również p. dyrektor Ewę Wasilewską i p. wicedyrektor Joannę Obszańską.

Tym razem chcieliśmy zachęcić wszystkich, by przyjeżdżali do Gdańska, bo jest tu wiele pięknych budowli i atrakcji. Dlatego ,,...odwiedzać proszę je...”, jak mówią słowa piosenki, którą śpiewaliśmy podczas przedstawienia. Przypomnieliśmy sobie zasady, które pozwolą nam bezpiecznie spędzić wakacje. Na koniec zaśpiewaliśmy piosenkę ,,Niech żyją wakacje!”.

Przedstawienie przygotowali wraz z dziećmi nauczyciele świetlicy i p. Katarzyna Kierejsza, która wraz z klasą IIIa zadbała o oprawę muzyczną przedstawienia.

Życzymy udanych wakacji!