Niebieskie Igrzyska w hali widowiskowej AWFiS... I my tam byliśmy, medale zdobyliśmy, super się bawiliśmy. 2 kwietnia odbyły się Niebieskie Igrzyska, w których udział wzięły liczne przedszkola i szkoły podstawowe z Gdańska. Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć. Na początku wszystkie drużyny przemaszeerowały przez salę z transparentem informującym, którą szkołę/przedszkole reprezentują. Następnie została wniesiona flaga igrzysk i rozbłysło niebieskie światełko, oficjalna barwa  igrzysk. Igrzyska miały na  celu rozpowszechnianie świadomości o autyzmie. Tego dnia wiele miejsc zmieniło swój kolor na niebieski, na znak solidarności z osobami z autyzmem. My również byliśmy niebiescy. Za rok mamy wielką nadzieję znowu wziąć udział w Niebieskich Igrzyskach.