Szanowni Państwo,

Decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej - komunikat na stronie men.gov.pl - informuję, że od poniedziałku, tj. od dnia 9 listopada 2020 r. do 29 listopada 2020 r. uczniowie klas I-VIII Szkoły Podstawowej nr 52 w Gdańsku przechodzą w tryb nauki zdalnej za pośrednictwem Gdańskiej Platformy Edukacyjnej - nauczanie online przy użyciu aplikacji MS Teams. Lekcje będą zgodne z dotychczasowym planem lekcji. Szczegóły organizacji kształcenia na odległość dla klas I-VIII umieszczone są na stronie internetowej szkoły. Obecność wszystkich uczniów w nauczaniu online jest obowiązkowa.
• Jeżeli ktoś z Państwa będzie miał trudności z organizacją nauczania online w domu, proszę zgłosić to do wychowawcy klasy.
W miarę możliwości będziemy starali się pomóc.
• Klasy „0” kontynuują naukę stacjonarnie według planu lekcji, bez zmian.

Ewa Wasilewska
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 52