Szanowni Państwo,

chciałabym poinformować, że w związku z zawieszeniem strajku, od poniedziałku 29 kwietnia wszystkie zajęcia odbywać się będą zgodnie z planem.

Ze względu na strajk zajęcia lekcyjne nie odbyły się przez 5 dni (pozostałe to egzamin gimnazjalny i egzamin ósmoklasisty oraz wiosenna przerwa świąteczna). Zapewniam Państwa, że nie wpłynęło to istotnie na braki w realizacji podstawy programowej. Oceny roczne będą wystawiane w pierwszych dniach czerwca. Wcześniej zostaniecie Państwo zapoznani z ocenami proponowanymi (tak jak przed każdą klasyfikacją). Niech uczniowie wykorzystają każdą okazję, którą stworzą im nauczyciele do zdobycia dobrej oceny. Proszę, by czas ten był czasem spokojnym, ale maksymalnie przez uczniów wykorzystanym. Ja pozostaję do Państwa dyspozycji w razie pytań, wątpliwości.

Na ręce wszystkich Państwa składam szczere podziękowanie za cierpliwość, wyrozumiałość, za opiekę nad własnymi dziećmi, a wiem, że nie było to łatwe. Dziękuję wreszcie za tyle dobrych, ciepłych słów, za tak wielkie wsparcie, które otrzymywałam ja i moi nauczyciele od Państwa każdego dnia. To dla mnie prawdziwy zaszczyt kierować szkołą, która ma taką społeczność rodzicielską.

Dziękuję.

Ewa Wasilewska

Dyrektor Szkoły