UNICEF uruchomił program warsztatów i wydarzeń mających na celu integrację społeczności dziecięcych. W ramach tego programu Winda GAK, filia Gdańskiego Archipelagu Kultury, prowadziła w dniu 16.02.2023 roku warsztaty plastyczne dla uczniów SP 52. Dzieci wykonywały kompozycję z kwiatów w szkle, która jest wyeksponowana w holu szkoły. Dzieci były zachwycone ciekawą lekcją, chętnie współpracowały ze sobą, jak również i instruktorem.

ЮНІСЕФ запустив програму майстер-класів та заходів, метою яких є інтеграція дитячих громад. За цією програмою Winda GAK, філія Гданського Осередку Культури, проводила творчий майстер-клас. Заняття відбулося 16.02.2023 року в школі 52. Учасники виконували композицію з квітів у склі, яку можна побачити в холі школи. Діти були в захваті від цікавого заняття, охоче співпрацювали між собою, а також з інструктором.