Dnia 10.02.2023r. odbył się Dzień Otwarty Szkoły. Gości po szkole oprowadzali uczniowie starszych klas. Rodzice mieli możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły, porozmawiać z Panią Dyrektor, nauczycielkami terapii pedagogicznej, logopedii, informatyki, języków obcych, wychowawczyniami oddziałów przedszkolnych i edukacjii wczesnoszkolnej, ocenić wygląd korytarzy z plastycznymi pracami uczniów, obejrzeć świetlicowe przedstawienie "Dary Nowego Roku" i wysłuchać koncertu zespołu "Oktecik". Dla dzieci przygotowano mnóstwo atrakcji: zajęcia sportowe, terapii pedagogicznej, plastyczne, logopedyczne, językowe, eksperymenty chemiczne, puzzle, kolorowanie w aplikacji Paint, spotkanie z robotem, skoki do basenu z kulkami. Mogliśmy pochwalić się Interaktywną podłogą, Magiczną tablicą, nowymi komputerami w pracowni informatycznej, interaktywnymi tablicami w każdej sali. Sofy i poduchy na korytarzach zapewniają wypoczynek w czasie przerw. W naszej szkole nie ma dzwonków. Czas lekcji i przerw wyznacza melodia. Szkoła zapewnia pyszne obiady.

Zapraszamy do naszej szkoły!