W piątek 22.09.2023r obchodziliśmy święto kreatywności czyli Międzynarodowy Dzień Kropki. Na wstępie pani dyrektor Ewa Wasilewska i pani Urszula Walc przedstawiły genezę tego święta. Następnie uczniowie z własnych ciał układali na niebieskim boisku napis Święto Kropki. Po sesji zdjęciowej odwiedzali i wykonywali zadania na stoiskach przygotowanych przez nauczycieli polonistów, języków obcych, matematyków, przedmiotów humanistycznch, przyrodnicznych, terapii pedagogicznej, pegagogów, świetlicy, przedmiotów artystycznych i sportowe. O każdej pełnej godzinie nasze wysportowane nauczycielki prowadziły zajęcia ruchowe tańce-wygibańce. Był też pokaz karate, mody w kropki, rozgrywki w dwa ognie i mecz piłki nożnej. Kandydaci do Samorządu Uczniowskiego prowadzili swoją kampanię wyborczą. Wszystkim bardzo się podobały takie nietypowe lekcje.