Dyskoteka Walentynkowa dla klas 4-8 odbyła się w dniu 21 lutego 2023 r. Uczniowie od dawna prosili o szkolną zabawę i po uzgodnieniu z Panią Dyrektor, Radą Rodziców i Samorządem Uczniowskim wyznaczonego terminu zaczęliśmy działać. Rada Rodziców oraz nauczyciele zapewnili opiekę nad uczestnikami zabawy, aby wszyscy czuli się bezpiecznie. Obstawa była solidna :)  Rada Rodziców zorganizowała niespodziankę, czyli słodko-słony poczęstunek dla uczniów w postaci ciastek, paluszków, czipsów, popcornu oraz napojów. Wszyscy byli bardzo zadowoleni, a my z uśmiechem obserwowaliśmy radośnie bawiących się uczniów. Brawo dla Was nasi Uczniowie! Jednym z założeń regulaminu była zabawa bez telefonu komorkowego. Widzicie jak super można się bawić bez telefonu przyklejonego do dłoni?  Naprawdę świetnie tańczyliście i śpiewaliście do wybranych hitów muzycznych. Jesteśmy pełni podziwu. Bardzo dziękujemy uczniom z SU za obsługę konsoli muzycznej i utworów tanecznych, a Panu Tomkowi R. za podłączenie sprzętu przed dyskoteką. Zabawa trwała równe 3 godziny i widząc po waszych uśmiechach... było warto przyjść i trochę poszaleć na parkiecie :)

Jeszcze raz bardzo dziękujemy Dyrekcji, Nauczycielom, Radzie Rodziców, Rodzicom, Samorządowi Uczniowskiemu i wszystkim zaangażowanym w organizację dyskoteki.

M.Iwanowska, K.Maszlanka - opiekunki SU