13.01.2023 r. zaprosiliśmy do świetlicy, w dwóch grupach, dzieci z klas 0-3 wraz z wychowawcami oraz dyrekcję szkoły na przedstawienie „Dary Nowego Roku”. Nowy Rok i Śnieżynka pokazali nam prezenty, które dla nas przynieśli. Na scenie pojawiły się więc Cztery Pory Roku, a inne upominki znajdowały się w worku, a mianowicie: kalendarz, lusterko, budzik, proszek na uprzejmość, przepis na sukcesy w nauce oraz tajemnicze pudełko. Dzieci przypomniały również koleżankom i kolegom o najważniejszych zasadach dotyczących bezpieczeństwa w trakcie zimowych zabaw, na drodze, w domu oraz numery alarmowe. Piosenki wykorzystane w inscenizacji („Idzie Nowy Rok”, „Zima , zima, zima”, „Znaczki odblaskowe”) zostały wykonane z akompaniamentem Pani Olgi Musielak na akordeonie. Po przedstawieniu dyrektor szkoły Pani Ewa Wasilewska oraz wicedyrektor - Pani Joanna Obszańska poprowadziły z dziećmi rozmowę utrwalającą zasady bezpieczeństwa podczas ferii oraz życzyły wszystkim udanego wypoczynku.