Wraz z nadejściem jesieni rozpoczęliśmy w świetlicy konkurs plastyczny ”Barwy i skarby jesieni”. Dzieci wykonały wiele tematycznych prac różnymi technikami: rysunek, malarstwo, wycinanka, a także łącząc techniki i materiały ze sobą. „Panią Jesień” (postać z wyobraźni), drzewa, kompozycje ze stempli z jesiennych liści, martwą naturę z owoców i warzyw na talerzu oraz dynie prezentowaliśmy na wystawach w świetlicy i na korytarzu na I piętrze szkoły. Pod koniec października nagrodziliśmy i wyróżniliśmy autorów wybranych prac.

Wyniki konkursu:

I miejsce- Marianna Pilecka kl. 1 a, Bianka Turek kl. 2 b

II miejsce- Oliwia Borowiak kl. 3 b, Daniil Sarhaziiev kl. 4

III miejsce- Milana Polishchuk kl. 2 b, Milena Świerczyńska kl. 2 b

Wyróżnienia: Danylo Bohoslavets kl. 1 b, Zuzanna Kalińska kl. 3 a, Jaśmina Niemczyk-Szyszka kl. 4 a, Igor Przytuła kl. 1 a.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie i gratulujemy pięknych prac.