W naszej szkole odbył się Konkurs Plastyczny i Wiedzy „Życie błogosławionego Kardynała Stefana Wyszyńskiego”. Wpisuje się on w przeżywanie Roku tego naszego wielkiego Polaka. Na jednej z prac widniały takie słowa, które on wypowiedział: „ Kocham Ojczyznę więcej niż własne serce i wszystko, co czynię dla Kościoła, czynię też dla Niej”.

Jury w składzie: s. Bernarda Kaczor, p. Ewa Lewandowska, p. Marzena Kowzan,  p. Joanna Chmielecka wytypowało następujących laureatów:

W kategorii plastycznej:

- klas I - II

I  miejsce

Marianna Pilecka 1a

II  miejsce

Emilia Maculewicz 2b, Sebastian Krawczyk 1b

III  miejsce

Iga Laska 1a, Żenia Żulina 2a

- klas III – IV:

I  miejsce

Hanna Popławska 4a, Laura Lipska 3a

II  miejsce

Barbara Maculewicz 4a, Oliwia Szwaba 4b

III  miejsce

Martyna Figiel 3b, Zuzanna Kalińska 3 a, Zuzanna Pestka 4a

Wyróżnienia:

Marzena Wyrowińska 2b, Małgorzata Ładniak 1a, Kornelia Ziółkowska 1a, Julia Wawer 2b, Lena Orłowska 1a, Emilia Barszczewska 4a, Igor Korsak 3a, Nikodem Foppke 4a.

W kategorii wiedzy:

I miejsce – Zuzanna Saczyńska 5b

Wyróżnienie: Martyna Trojan 6a

Wystawę pięknych prac można oglądać na 3 piętrze w SP Nr 52. Nagrody i dyplomy zostały wręczone przez o. Roberta Gronka SJ w kościele Świętego Krzyża oraz w naszej szkole.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!