W niedzielę 7 kwietnia 4000 wolontariuszy kwestujących na ulicach Pucka, Gdyni, Sopotu, Gdańska zebrało kwotę 696 314,64 zł. Tym samym udało się pobić zeszłoroczny rekord. Wśród wolontariuszy byli również nasi uczniowie wraz z opiekunami.

Środki zostaną przeznaczone na rzecz podopiecznych: Fundacji Hospicyjnej prowadzącej Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych im. ks. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku, Hospicjum Pomorze Dzieciom, Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci, Domu Hospicyjnego Caritas im. św. Józefa w Sopocie, Stowarzyszenia Hospicjum im. św. Faustyny w Sopocie, Hospicjum im. św. Wawrzyńca w Gdyni wraz z Domem Hospicyjnym dla Dzieci „Bursztynową Przystanią” oraz Puckiego Hospicjum pw. św. Ojca Pio.

Podczas zbiórki na rzecz Hospicjum po raz kolejny pokazaliśmy, że: WARTO POMAGAĆ!