Tymoteusz Orszt z kl.IIIb zajął I miejsce, a Przemysław Rogalski, też z IIIb, otrzymał wyróżnienie w XI Wojewódzkim Konkursie Pięknego Czytania Dla Klas Trzecich, w którym uczestniczyliśmy 20. 05.2019 w Szkole Podstawowej nr 20 w Gdańsku- Brzeźnie.
Gratulujemy zwycięzcom!
Nasza szkoła w gronie" Najlepiej Czytających Szkół Gdańska"!!! Braliśmy udział w konkursie czytelniczym:"Najlepiej Czytająca Szkoła", w którym zajęliśmy III miejsce.
Nagrody odebraliśmy podczas Festynu z okazji Światowego Dnia Książki 21.05.2019,
na którym bawiliśmy się z dziećmi z klasy IIa. Cieszymy się z takiego wyróżnienia!
Wielki Maraton Czytelniczy to Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy. W tym roku szkolnym wyróżnienia otrzymali : Michalina Best-Gostomczyk z kl.IIa oraz Jakub Szlas z kl.Va.
Okazuje się,że "Biblioteka to dobre miejsce dla człowieka".