Szanowna Pani Dyrektor/Szanowny Panie Dyrektorze

W związku z tym, że wszyscy musieliśmy przenieść naszą pracę do sieci oraz ze względu na to iż nie ma możliwości uczestniczenia targach/giełdach szkół średnich w Pani/Pana szkole ani zorganizowania dnia otwartego w siedzibie szkoły, chciałbym przekazać pakiet informacyjny o Szkołach Okrętowych i Technicznych Conradinum dla ośmioklasistów Pani/Pana szkoły i ich rodziców. W skład pakietu wchodzi prezentacja o Conradinum, informacje o zawodach, w których kształcimy oraz nasze dane teleadresowe, pod którymi można znaleźć szczegółowe informacje dotyczące tegorocznej rekrutacji. Dołączam również link do anonimowej ankiety, w której uczeń lub rodzic może zadać nam pytanie dotyczące naszej szkoły, zawodów lub rekrutacji (pakiet z linkiem w załączniku).

Proszę o przekazanie tego pakietu nauczycielom, wychowawcom, pedagogom i doradcom zawodowym, którzy rozdysponują go uczniom i rodzicom. Naszym zdaniem tego typu informacje będą przydatne dla Pani/Pana uczniów podczas dokonywania wyboru dalszej drogi życiowej.

Mam również nadzieję, że dzięki takim działaniom będziemy mogli wspólnie pomóc młodym ludziom, którzy stoją przed pierwszym życiowym wyborem w tym niebywale trudnym czasie. Pani/Pana uczniowie są dla nas i naszej szkoły równie ważni jak dla Pani/Pana. Dzisiejszy uczeń Pani/Pana szkoły, jutro może zostać Conradinowcem, dlatego zależy mi na współpracy z Panią/Panem, a dobro Pani/Pana uczniów jest dla mnie równie istotne jak dobro wielu pokoleń Conradinowców.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt z członkami Zespołu ds. Promocji Conradinum:

- Arkadiusz Cimiński - a.ciminski@conradinum.edu.gdansk.pl,

- Monika Kruk – m.kruk@conradinum.edu.gdansk.pl,

- Ewa Mazurek - e.mazurek@conradinum.edu.gdansk.pl,

-Agata Mondygrał - Piaszczyńska - a.mondygral-piaszczynska@conradinum.edu.gdansk.pl

- Karolina Urbanowicza - k.urbanowicz@edu.gdansk.pl.

Licząc na owocną współpracę, z góry dziękujemy za podjęte działania.

Andrzej Butowski

Dyrektor Szkół Okrętowych i Technicznych CONRADINUM