5 kwietnia 2019 r. w naszej szkole, w pięknej scenerii, odbyła się uroczystość wręczenia nagród w IV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym dla Świetlic „My znad Bałtyku”. Laureatów konkursu i ich opiekunów oraz zaproszone dzieci z zaprzyjaźnionego Przedszkola nr 33 powitały pani dyrektor Ewa Wasilewska i Małgorzata Kułakowska. Po chwili uczniowie kl. I b i III a zabrali nas na wyprawę żaglówką po Morzu Bałtyckim. Nie zabrakło przy tym śpiewu, bo „...kiedy śpiewu nie ma, Neptun się będzie gniewał”. Część artystyczną przygotowały wraz z uczniami panie Violetta Szymańska, Małgorzata Kułakowska i Olga Musielak.

Po przedstawieniu głos zabrał przewodniczący jury - Mariusz Kułakowski, który podsumował konkurs, podkreślając duże nim zainteresowanie, wysoki poziom prac oraz zaangażowanie zarówno dzieci, jak i nauczycieli. Laureaci konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe, a ich opiekunowie – pisemne podziękowania. Zwieńczeniem uroczystości było wspólne oglądanie wystawy prac i słodki poczęstunek.

Koordynatorzy konkursu

Ewa Lis