Dzień Pluszowego Misia to jeden z najmilszych dni w szkole.
W świetlicy tego dnia dzieci wysłuchały historii pluszowego misia, odpowiadały na pytania dotyczące niedźwiedzi i odgadywały rymowane zagadki. Prezentacja własnych misiów wypadła znakomicie. Z przyjemnością zatańczyliśmy z misiami przy piosence „Jadą, jadą misie” i otwieraliśmy dla nich prezenty. Odbył się również mały konkurs rysowania misia ( z zamkniętymi oczami) przez przedstawicieli klas. Zakończył się on pomyślnie dla wszystkich uczestników.
Wszystkim spodobała się piosenka – pokazywanka „Jestem mały misio”, a „małe co nieco” było naprawdę słodkie.
Przez cały ubiegły tydzień dzieci malowały prace na konkurs „ Mój Pluszowy Miś” , który został rozstrzygnięty 25 11.2019 . Laureatami tegoż konkursu zostali : Helenka Daniluk (III a), Wiktoria Buszman (II a), Dominika Ferenc (III a), Hania Popławska (II a), i Tymoteusz Niemczyk – Szyszka (IV b).